Amalfi Outdoor Armchair
Stackable and stylish Polypropylene outdoor armchair
Â
- New for 2026 - Available from June
Product code
Various
| Width | 570mm |
|---|---|
| Height | 760mm |
| Seat Depth | 520mm |
| Arm Height | 650mm |
| Seat Height | 450mm |
| Frame | Polypropylene |
| Seat / Back | Polypropylene |
| Stacking | 4 |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |

