Bunny Side Chair (Raw Frame & Seat/Raw Cane Back)
Product code
78166
| Width | 450mm |
|---|---|
| Height | 830mm |
| Seat Depth | 430mm |
| Seat Height | 450mm |
| Frame | Beech |
| Seat / Back | ITW (Raw) |
| Finish | Raw |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |
| Width | 450mm |
|---|---|
| Height | 830mm |
| Seat Depth | 430mm |
| Seat Height | 450mm |
| Frame | Beech |
| Seat / Back | ITW (Raw) |
| Finish | Raw |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |