Carcassonne Armchair (Red & Cream)
Product code
62045
| Width | 560mm |
|---|---|
| Height | 880mm |
| Seat Depth | 420mm |
| Arm Height | 640mm |
| Seat Height | 450mm |
| Frame | Aluminium |
| Seat / Back | Flat PE Rattan Weave |
| Finish | Red & Cream |
| Stacking | 3 |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |

