Joe Mid Height Stool
Part of the Joe family
Wooden Mid Height Stool with a contemporary design that includes the distinctive curved back
A versatile design that can be finished in a wide range of fabrics and wood stains for use in many different bar, hotel and restaurant settings
Product code
76406
| Width | 570mm |
|---|---|
| Height | 990mm |
| Seat Depth | 480mm |
| Seat Height | 640mm |
| Frame | Beech |
| Seat / Back | RFU |
| Available Finishes | RFU |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |
Related Products


