Marseille Arm Chair (Black)
Traditional 'French bistro' style outdoor chair
Â
- Stackable
- Armchair & side chair available
- Weatherproof
- EPC aluminum frame
- New for 2026 - available May
Product code
76444
| Width | 530mm |
|---|---|
| Height | 890mm |
| Seat Depth | 410mm |
| Arm Height | 655mm |
| Seat Height | 440mm |
| Frame | Aluminium |
| Seat / Back | PL Rope (Polyester) |
| Finish | Black |
| Stacking | 4 |
| Available Finishes | Black |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |
Related Products


