Positano Arm Chair
Stackable Polypropylene outdoor chair
Â
- New for 2026 - Available from June
Product code
Various
| Width | 575mm |
|---|---|
| Height | 795mm |
| Seat Depth | 575mm |
| Arm Height | 675mm |
| Seat Height | 465mm |
| Frame | Polypropylene |
| Seat / Back | Polypropylene |
| Stacking | 4 |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |

