Positano Side Chair
Stackable, fully weatherporoof outdoor chair
Â
- New for 2026 - Available from June
Â
Product code
Various
| Width | 510mm |
|---|---|
| Height | 785mm |
| Seat Depth | 575mm |
| Seat Height | 465mm |
| Frame | Polypropylene |
| Seat / Back | Polypropylene |
| Stacking | 4 |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |

