St Tropez Armchair
Luxury outdoor tub style chair - extremely comfortable complete with cushion and and soft weave back.
Â
- EPC Aluminium frame
- Stackable (remove cushions)
- Choice of 2 colours
- New for 2026 - Available In May
Product code
Various
| Width | 560mm |
|---|---|
| Height | 770mm |
| Seat Depth | 470mm |
| Seat Height | 470mm |
| Frame | EPC Aluminium |
| Seat / Back | Textilene |
| Stacking | 4 |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |

