Camden Armchair - 4 Star Swivel with Gas
- Part of the Camden range that also includes a Side Chair, High Stool and 2 Seater
- Sophisticated modern design
- Ideal for restaurants, meeting rooms & receptions areas
- Supplied RFU; to be upholstered to fit your own theme
Product code
63816
| Width | 620mm |
|---|---|
| Height | 850mm |
| Seat Depth | 480mm |
| Seat Height | 450mm |
| Fabric | 2m |
| Frame | Chrome |
| Seat / Back | RFU |
| Finished To Order | No |
| Powder Coating Available | No |

